Start Made to measure

KANCELARIA KRÓLIKOWSKI MARCZUK DYL NAWIĄŻE WSPÓŁPRACĘ Z APLIKANTEM ADWOKACKIM

Kancelaria Królikowski Marczuk Dyl adwokaci i radcowie prawni spółka partnerska z siedzibą w Warszawie  poszukuje aplikanta I roku aplikacji adwokackiej do współpracy w zakresie obsługi postępowań karnych i cywilnych.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca współpraca przy obsłudze postępowań karnych i cywilnych
  • zastępstwo procesowe przed sądami i organami ścigania
  • monitorowanie spraw i bieżący kontakt z sądami i organami ścigania

Nasze wymagania:

  • skrupulatność, rzetelność i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • status aplikanta adwokackiego I roku
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii specjalizującej się w prowadzaniu spraw karnych oraz cywilnych
  • dyspozycyjności na pełny etat (z uwzględnieniem czasu na zajęcia szkoleniowe na aplikacji)

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość samodzielnej realizacji powierzanych projektów
  • możliwość realizacji pasji zawodowych i naukowych w miłej, koleżeńskiej atmosferze w oparciu o unikatowe projekty prawne
  • pracę w młodym, rozwijającym się zespole prawników

Nasz zespół składa się z prawników posiadających kompetencje z różnych dziedzin prawa. Pozwala nam to na indywidualne podejście do potrzeb Klientów i gwarantowanie specjalistycznej pomocy prawnej w nawet wysoce profilowanej działalności.

Jesteśmy rozpoznawalnym zespołem, cieszącym się należytym zaufaniem z uwagi na czynny udział w transakcjach, negocjacjach, procesach legislacyjnych czy sądowych. Autorytet naszych prawników oparty jest na umiejętnościach i zaangażowaniu w prowadzaniu skomplikowanych spraw oraz rozpoznawalność jako przedstawiciele nauki i doktryny prawa. Bierzemy czynny udział w kształtowaniu świadomości prawnej, posiadając jednocześnie szerokie doświadczenie jako dydaktycy i eksperci w ramach szkoleń środowisk spółek giełdowych, instytucji rynku kapitałowego, sędziów czy prokuratorów.

www.kmd.legal

CV wraz ze stosowną klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@kmd.legal w temacie wiadomości wskazując – „REKRUTACJA – aplikant” w terminie do dnia 30 czerwca 2022 r.

Kancelaria zastrzega, iż skontaktuje się z wybranymi kandydatami.

Kancelaria Królikowski Marczuk Dyl adwokaci i radcowie prawni spółka partnerska z siedzibą w Warszawie zatrudni aplikanta na aplikacji adwokackiej lub radcowskiej.

Do zadań należeć będzie:

Od kandydatów oczekujemy:

Mile widziane doświadczenie odpowiadające powierzanym zadaniom i znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

CV wraz z wskazaniem dyspozycyjności prosimy kierować na adres biuro@kmd.legal w temacie wiadomości wskazując – ,,REKRUTACJA – prawnicy’’ w terminie do dnia 30 czerwca 2022 r..